خدمات آنوتاش برای مشتریان

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک به فرایند ارتباط بصری و القای هویت بصری از طریق تایپوگرافی، فضا، تصویر و رنگ میگن. اهمیت این موضوع توی کسب کار ها به این خاطره که اولین چیزی که مردم در رابطه با شما و کسب و کارتون میبینن و با اون شما رو قضاوت میکنن، هویت بصری شماست. آنوتاش با همکاری بهترین و حرفه ای ترین طراحان گرافیک، هویت بصری مناسب و در خور شما و کسب و کارتون رو، طبق استاندارد ها و لحاظ کردن نکات اصولی مرتبط، خلق میکنه و میتونه در این زمینه راهنمای درستی برای شما باشه. بهتره بدونید که آنوتاش این کار رو با قیمت خیلی خیلی مناسب (تخفیف تا سقف 50 درصد قیمت عرف و بازار) برای شما انجام میده.

چاپ و ارسال

علاوه بر خدمات طراحی گرافیک، شما نیاز دارید تا کارهاتون رو به شکل های مختلف چاپ کنید (چاپ دیجیتال، بنر، تابلو، پوستر و …). آنوتاش فارغ از اینکه طراحی های شما رو چه کسی انجام داده، میتونه فایل های ارسالی شما رو با قیمت مناسب براتون چاپ کنه و اونا رو خیلی سریع به آدرستون ارسال کنه. این فایل ها میتونن هر چیزی باشن (کارت ویزیت، پوستر و …)؛ فقط کافیه که اونا رو درست و با فرمت استاندارد و قابل چاپ برای ما ارسال کنید. چاپ توی بهترین چاپخونه های ایران و با کیفیت کاملا مناسب انجام میشه و جای هیچگونه نگرانی برای شما نیست. البته بهتره اینو بدونید که رنگ های چاپی همیشه با چیزی که توی صفحه نمایش میبینید فرق داره و علت این امر اینه که در صفحه های نمایش رنگ ها با نور ساخته میشن، در صورتی که در دنیای واقعی (یعنی در چاپ) ماده و رنگدونه ها هستن که ترکیبات رنگی رو برای شما درست میکنن. این مسئله باعث میشه که رنگ های چاپی همیشه بین 10 تا 30 درصد متفاوت تر از همون رنگ توی صفحه های نمایش دیده میشن.

طراحی رابط گرافیکی

واژه UI مخفف User Interface و به معنی رابط کاربری یا نمای کاربری هست. رابط کاربری در واقع همون چیزیه که شما (مشتری) از طریق اون با یه محصول ارتباط برقرار میکنید. رابط کاربری به نوعی پل ارتباطی کاربر با محصوله و مثلا در یک سرویس دیجیتال (مثل یه سایت یا یه اپلیکیشن) شامل المان های دیداری مثل رنگ، فضا، دکمه ها، آیکون ها و … میشه. پس این مهمه که محصول شما دارای یه رابط کاربری مناسب و اصولی باشه تا کاربر بتونه خیلی راحت و بدون دردسر از خدمات شما استفاده کنه. در کنار رابط کاربری، کلمه دیگه ای به کار برده میشه به اسم UX که مخفف User eXperience به معنی تجربه کاربری هست. UX به معنی احساسیه که کاربر بعد (یا در حین) استفاده از محصول شما داره. مثلا اگه شما در حین استفاده از یه اپلیکیشن موبایلی، احساس خوبی از کارکردن و چرخیدن توی محیط اون اپ داشته باشید، به این معنیه که اون اپلیکیشن UX خوبی داره. برای داشتن UX مناسب طراح باید با اصول رابط کاربری و روانشاسی علمی انسان ها و جوامع مختلف آشنایی لازم رو داشته باشه. آنوتاش این مورد رو هم به صورت حرفه ای با مناسب ترین قیمت برای شما انجام میده.


ثبت سفارش