اخبار فراخوان

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر کمپوست 2018

تصویر

آنوتاش: کمیته بین المللی آگاهی هفته کمپوست (International Compost Awareness Week) یا به اختصار ICAW در آمریکا از همه مردم دنیا دعوت می کند تا در مسابقه سالانه پوستر کمپوست شرکت کنند. پوستر برنده در هفته ترویج آگاهی کمپوست (6 تا 12 می 2018) برای ترویج فرهنگ کمپوست مورد استفاده قرار می گیرد.

کمپوست (Compost) ماده ای است که از تجزیه و بازیافت زباله ها، بقایای گیاهی و حیوانی و مواد آلی بدست می آید. کمپوست در واقع نوعی کود است که از پسامند های گیاهی، خانگی و خوراکی تهیه می شود که برای اصلاح و افزایش سلامت خاک و در نهایت سلامت محصولات کشاورزی بسیار مفید است. جهان ما هم اکنون با تهدیدات زیست محیطی و اقتصادی همچون کمبود آب، چالش های انرژی، تغییرات اقلیمی و از بین رفتن منابع طبیعی روبرو است. بر همین اساس کمپوست به نوعی می تواند برای گیاهان، مردم و سیاره ما بسیار مفید باشد. از طریق کمپوست می توان مواد آلی را از محل های دفع زباله جمع آوری کرد و از آن برای بهبود و سلامت خاک، بدون استفاده از روش ها و مواد شیمیایی، استفاده کرد. از این رو در این فستیوال، از شرکت کنندگان درخواست می شواد تا پوستری را طراحی کنند که گویای این شعار باشد: کمپوست، ایجاد یک آینده بهتر.

پوستر برگزیده در این مسابقه، در هفته بین المللی کمپوست سال 2018 (6 تا 12 می) از طریق این موسسه به هزاران نفر در سراسر کشور (آمریکا) توزیع؛ و در وب سایت CCREF و وب سایت شورای کمپوست آمریکا نیز منتشر خواهد شد. حق انتشار مطبوعاتی این پوستر نیز با انجمن ICAW خواهد بود.

این مسابقه در سه بخش: 3 تا 7 سال، 8 تا 12 سال و بزرگسالان (12 به بالا) برگزار می شود که بهترین هنرمند از هر بخش وارد مسابقه نهایی می شود. مسابقه در تاریخ 1 سپتامبر 2017 شروع و تا تاریخ 6 نوامبر 2017 ادامه می یابد. شرکت کنندگان می توانند در این بازه زمانی آثار هنری خود را ارسال کنند. به برندگان مسابقه هر کدام مبلغ 500 دلار آمریکا جایزه تعلق می گیرد. هنرمندان باید در نظر داشته باشند که در پوستری که طراحی می شود کلمات زیر باید آورده شود:

International Compost Awareness Week May 6 – ۱۲, ۲۰۱۸

شرکت در این مسابقه رایگان است و همه افراد سرتاسر دنیا می توانند در آن شرکت کنند. فرم ثبت نام و قوانین مسابقه را در این PDF مشاهده کنید.


اطلاعات مسابقه:

  • عنوان: مسابقه بین المللی پوستر کمپوست 2018
  • موضوع: ترویج فرهنگ کمپوست
  • برگزار کننده: کمیته بین المللی هفته آگاهی کمپوست آمریکا
  • زمان ارسال: 1 سپتامبر تا 6 نوامبر 2017
  • زمان برگزاری مسابقه: 6 تا 12 می 2018
  • جوایز: 500 دلار آمریکا برای پوستر های برگزیده
  • نحوه ارسال: به سایت مراجعه کنید

برگردان: محمدرضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *